Podgrzewacze c.w.u.

Jest 48 produktów.

Podkategorie

 • Vaillant

  Marka Vaillant, tradycyjnie już od lat, jest ceniona i znana na wszystkich ważnych rynkach Europy za produkty najwyższej światowej jakości. Od początków swego istnienia Vaillant dąży do utrzymania pozycji lidera w dziedzinie techniki grzewczej, kierując się przy tym wymaganiami obecnych i potencjalnych klientów. Obecnie marka Vaillant, dzięki palecie oferowanych produktów i usług, proponuje rozwiązania systemowe w zakresie ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Naczelna zasada "Vaillant proponuje gotowe, kompletne rozwiązania w zakresie ogrzewania i ciepłej wody" wyróżnia markę Vaillant wśród innych, oferujących do sprzedaży tylko urządzenia.

 • Solter

  Solter to marka dla instalatorów stworzona przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży grzewczej i instalacyjnej. Wszystkie produkty oferowane pod tą marką są przemyślane i starannie dobrane tak, aby sprostać wymaganiom najlepszych!.Zalety produktów Solterdobra jakość za rozsądną cenę, wyprodukowane przez najlepszych na rynku producentów europejskich, innowacyjne rozwiązania technologiczne, atrakcyjny i nowoczesny design, solidność wykonania, funkcjonalność, długi okres gwarancji, serwis i dostępność części zamiennych.

 • Saunier Duval

  Marka Saunier Duval jest obecna w Polsce od 1995, gdzie – dzięki doskonałej ofercie produktowej i profesjonalnej obsłudze technicznej – zdobyła i ciągle umacnia pozycję wiarygodnego i przyjaznego partnera.Siedziba Saunier Duval mieści się w Warszawie. Marka obejmuje zakresem działania cały kraj – obecnie jest to 11 regionów handlowych, których obsługą zajmuje się zespół 17 Przedstawicieli Regionalnych. Dzięki temu, produkty Saunier Duval dostępne są we wszystkich sieciach hurtowni instalacyjnych, jak również u dystrybutorów lokalnych.Firma gwarantuje pełne wsparcie w zakresie doradztwa i serwisu. Saunier Duval w Polsce posiada:rozbudowaną sieć - ponad 900 - Autoryzowanych Instalatorów, świadczących pełną gamę usług: od doboru, poprzez sprzedaż i montaż, po przeglądy oraz serwis; ośrodki lokalne - trzy Centra Szkoleniowe zajmujące się szkoleniami instalatorów oraz dziewięć Centrów Serwisowych, zapewniających serwisantom dostępność części zamiennych; profesjonalny Dział Techniczny służący konsultacjami i doradztwem. Bezpośredni kontakt ze specjalistami ułatwia infolinia telefoniczna nr 0 801 80 66 66. Na rynku polskim Saunier Duval oferuje gazowe podgrzewacze ciepłej wody, gazowe kotły do centralnego ogrzewania i ciepłej wody, w tym także kotły kondensacyjne; systemy solarne do ciepłej wody oraz urządzenia klimatyzacyjne.

 • Ariston

  Firma ARISTON powstała w roku 1960 i od tej pory produkuje wanny, podgrzewacze wody, kotły grzewcze, a w ostatnim czasie również i urządzenia klimatyzacyjne i systemy solarne. Solidna gwarancja jakości, która od początku rozsławiła markę ARISTON, została potwierdzona przez "Corporate Certificate Europe", która przyznała firmie Certyfikat Systemu Jakości według wymagań normy EN ISO 9001.Od samego początku firma zwracała uwagę na proste i zarazem eleganckie formy plastyczne wyrobów, przykładała dużą wagę do skrupulatnego dopracowania szczegółów, aby kotły i podgrzewacze wody pasowały do pomieszczeń, w których miały być montowane - do łazienek i kuchni - jako elementy całościowej kompozycji tych wnętrz. Firma stawiała też zawsze na rozwój i prowadzenie nowych badań oferując produkty i usługi stanowiące awangardę światowych osiągnięć technicznych, a także na ochronę środowiska.

 • Biawar

  Firma BIAWAR rozpoczęła swoją działalność 1 stycznia 1968 roku jako Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, a następnie w 1970 roku przekształciła się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, specjalizującą się w produkcji elektrycznych ogrzewaczy wody.W listopadzie 1992 roku nastąpiła prywatyzacja fabryki i utworzona została spółka z ograniczoną odpowiedzialnością BIAWAR, w której dominującą liczbę udziałów posiadała kanadyjska spółka UNP Holding BV. W ramach aportu do spółki wniesiona została licencja brytyjskiej firmy Redring Electric na produkcję elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody.W dniu 20 grudnia 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar podjęto uchwałę o zmianie jej nazwy na „NIBE – BIAWAR” sp.z o.o.Produkty oferowane przez NIBE-BIAWAR kojarzą się z dobrą jakością i dostosowaniem do wymogów użytkowników. Dzięki nim życie naszych Klientów staje się wygodniejsze i przyjemniejsze. Celem firmy jest stałe podnoszenie jakości i atrakcyjności wyrobów. Dowodem uznania naszych starań są liczne nagrody i medale otrzymane zarówno w kraju jak i za granicą

 • Z pompą ciepła

Produkty na stronie

Produkty na stronie