Pompy Ciepła

Jest 52 produktów.

Podkategorie

  • Dimplex

    DimplexInteligentna technologia Dimplex to największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych. Dzięki doskonałej jakości oraz wykorzystaniu ekonomicznej i ekologicznej technologii, marka ta oferuje klientom zawsze najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania.Jakość Dimplex współpracuje ściśle ze specjalistycznymi producentami z branży elektrotechnicznej, sanitarnej i grzejnej. Przy udziale naszego działu planowania obliczane są parametry zapotrzebowania na ciepło oraz opłacalności, aby dokonać optymalnego wyboru w zakresie typu oraz mocy urządzenia grzewczego. Poza pomocą w zakresie instalacji urządzeń, Dimplex oferuje kompetentne doradztwo i dobrze rozwinięty serwis.

  • Ariston

    Firma ARISTON powstała w roku 1960 i od tej pory produkuje wanny, podgrzewacze wody, kotły grzewcze, a w ostatnim czasie również i urządzenia klimatyzacyjne i systemy solarne. Solidna gwarancja jakości, która od początku rozsławiła markę ARISTON, została potwierdzona przez "Corporate Certificate Europe", która przyznała firmie Certyfikat Systemu Jakości według wymagań normy EN ISO 9001.Od samego początku firma zwracała uwagę na proste i zarazem eleganckie formy plastyczne wyrobów, przykładała dużą wagę do skrupulatnego dopracowania szczegółów, aby kotły i podgrzewacze wody pasowały do pomieszczeń, w których miały być montowane - do łazienek i kuchni - jako elementy całościowej kompozycji tych wnętrz. Firma stawiała też zawsze na rozwój i prowadzenie nowych badań oferując produkty i usługi stanowiące awangardę światowych osiągnięć technicznych, a także na ochronę środowiska.

  • Hewalex

    Firma Hewalex jest producentem i dostawcą systemów grzewczych wykorzystujących energię odnawialną. Początkowo realizowana blisko 25 lat temu produkcja kolektorów słonecznych poszerzyła się z czasem o wytwarzanie osprzętu instalacji solarnych. Obecnie oferta obejmuje kompletne zestawy solarne przeznaczone do podgrzewania wody użytkowej i wspomagania ogrzewania w budynkach indywidualnych, jak również rozwiązania dla dużych obiektów o charakterze mieszkalnym, biurowym, przemysłowym, handlowym, usługowym i innym. Drugi segment oferty stanowią pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz wody basenowej. Są to zarówno pompy typu powietrze-woda, jak solanka-woda.


Produkty na stronie

Produkty na stronie